Personal


Gulizar Akay, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648973
 E-post: Gulizar.Akay@hig.se
 Rum: 61:415

Malin Berglund, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648466
 E-post: Malin.Berglund@hig.se
 Rum: 61:419

Ann-Christin Jansson, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648161
 E-post: Ann-Christin.Jansson@hig.se
 Rum: 61:418

Mats Landström, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648482
 E-post: Mats.Landstrom@hig.se
 Rum: 61:414

Ulrika Praski-Ståhlgren, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648638
 E-post: Ulrika.Praski-Stahlgren@hig.se
 Rum: 61:416

Mahmoud Rezagholi, Lektor
 Avd: Avdelningen för ekonomi
 Telefon: +4626648299
 E-post: Mahmoud.Rezagholi@hig.se
 Rum: 61:417
Publicerad av: Camilla Haglund Sidansvarig: Camilla Niss Sidan uppdaterades: 2017-02-24
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)