Industridesign

Kontakt

Ämnesansvarig
Lars Löfqvist, universitetslektor
026-64 87 42
laslot@hig.se

Personallista Industridesign

Gunnar Anderung, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Telefon: +4626648515
 E-post: Gunnar.Anderung@hig.se
 Rum: 45:325

Ebba Berggren, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Telefon: +4626648173
 E-post: Ebba.Berggren@hig.se
 Rum: 45:320

Ann-Sofie Hartzén, Doktorand
 Avd: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Telefon: +4626648109
 E-post: Ann-Sofie.Hartzen@hig.se
 Rum: 45:319

Ida Lindgren, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Telefon: +4626648267
 E-post: Ida.Lindgren@hig.se
 Rum: 45:317

Mikael Lindström, Forskare
 Avd: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Telefon: +4626648194
 E-post: mikael.lindstrom@hig.se
 Rum:

Sofie Notstrand, Lärarassistent
 Avd: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Telefon: +4626648587
 E-post: Sofie.Notstrand@hig.se
 Rum: 45:321

Annika Viding, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Telefon: +4626648108
 E-post: Annika.Viding@hig.se
 Rum: 45:318

Dan Östberg, Tekniker
 Avd: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Telefon: +4626648155
 E-post: Dan.Ostberg@hig.se
 Rum: 45:310
Publicerad av: Zara Lindahl Sidansvarig: Gunilla Mårtensson Sidan uppdaterades: 2019-01-10
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)