Besluts-, risk- och policyanalys

Kontakt

Ämnesansvarig
Magnus Hjelmblom, universitetslektor
Tel: 026-64 86 48
E-post: magnus.hjelmblom@hig.se

Personallista Besluts-, risk- och policyanalys

Ulla Ahonen-Jonnarth, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för datavetenskap och samhällsbyggnad
 Telefon: +4626648979
 E-post: Ulla.Ahonen-Jonnarth@hig.se
 Rum: 99:614a

Hanna Andersson, Doktorand
 Avd: Avdelningen för datavetenskap och samhällsbyggnad
 Telefon: +4626648243
 E-post: Hanna.Andersson@hig.se
 Rum: 99:614b

Eva Boo Höglund, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för datavetenskap och samhällsbyggnad
 Telefon: +4626648192
 E-post: Eva.B.Hoglund@hig.se
 Rum: 99:644

Åsa Katarina Elmqvist
 Avd: Avdelningen för datavetenskap och samhällsbyggnad
 Telefon:
 E-post: Asa.Katarina.Elmqvist@hig.se
 Rum:

Anders Hermansson, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för datavetenskap och samhällsbyggnad
 Telefon: +4626648781
 E-post: Anders.Hermansson@hig.se
 Rum: 99:644

Magnus Hjelmblom, Lektor
 Avd: Avdelningen för datavetenskap och samhällsbyggnad
 Telefon: +4626648648
 E-post: Magnus.Hjelmblom@hig.se
 Rum: 99:647

Kristina Julin Nyquist
 Avd: Avdelningen för datavetenskap och samhällsbyggnad
 Telefon:
 E-post: Kristina.Julin.Nyquist@hig.se
 Rum:

Jan Odelstad, Professor, Senior
 Avd: Avdelningen för datavetenskap och samhällsbyggnad
 Telefon:
 E-post: Jan.Odelstad@hig.se
 Rum: 99:614a
Publicerad av: Camilla Nordin Sidansvarig: Gunilla Mårtensson Sidan uppdaterades: 2019-02-27
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)