Personal vid ämnesavdelningen för engelska


Iulian Cananau, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648651
 Mobil: +46707102159
 E-post: Iulian.Cananau@hig.se
 Rum: 31:420

Susanne Greés, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648598
 Mobil: +46703858221
 E-post: Susanne.Grees@hig.se
 Rum: 31:417

Lisa Johansson, Adjunkt
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648833
 Mobil: +46737847833
 E-post: Lisa.Johansson@hig.se
 Rum: 31:465

Marko Modiano, Professor
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648702
 Mobil: +46724651255
 E-post: Marko.Modiano@hig.se
 Rum: 31:465

Jessika Nilsson, Universitetsadjunkt
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648292
 Mobil: +46739662988
 E-post: Jessika.V.Nilsson@hig.se
 Rum: 31:213

Kavita Thomas, Universitetslektor
 Avd: Avdelningen för Humaniora
 Telefon: +4626648432
 Mobil: +46724651371
 E-post: Kavita.Thomas@hig.se
 Rum: 31:419
Publicerad av: Camilla Haglund Sidansvarig: Camilla Niss Sidan uppdaterades: 2017-02-24
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)